Spring naar content

Theatervoorstelling vanaf februari 2023 op de planken

Mindlab-9_TheaterMakers_Radio_Kootwijk_Pieter van der Sman en Loulou Rhemrev (c)Bart Verhoeven

De voorbereidingen zijn in volle gang: de komende periode wordt gewerkt aan een theatervoorstelling Over Morgen. De voorstelling heeft als doel om bewustwording te creëren voor de toekomst van de zorg, en wat dat voor medewerkers in de verpleging, verzorging en thuiszorg gaat betekenen. Hoe kunnen zorgorganisaties met een tekort aan medewerkers alsnog voldoen aan de groeiende zorgvraag? En hoe kunnen medewerkers met plezier naar het werk blijven gaan en met trots hun vak blijven uitoefenen?

Over de voorstelling

De voorstelling wordt geproduceerd door TheaterMakers Radio Kootwijk en is vanaf februari te zien door heel Nederland. Een klankbordgroep met experts en vertegenwoordigers vanuit de sector zijn nauw betrokken bij de makers van de theatervoorstelling. De voorstelling is bedoeld voor alle lagen van de organisatie: van bestuurders tot zorgmedewerkers. ‘Met de voorstelling willen we medewerkers erkennen en waarderen. En tegelijkertijd inspireren om in gesprek te gaan over de gewenste verandering van de zorg voor morgen. Met daarbij aandacht voor ieders rol’, aldus de makers.

Lees hier meer over de voorstelling en hoe je je als organisatie kunt aanmelden.